O MNIE

P

Blog jest wynikiem potrzeby uporządkowania myśli, ich natłoku, niekoniecznie po każdym wyjeździe. Uwielbiam obserwować otaczających mnie ludzi i świat. Uczę się, by po prostu patrzeć, nie oceniać.

Możesz tu znaleźć wiele inspiracji podróżniczych i wyruszyć razem ze mną na poszukiwanie cudów (a uwierz mi, że jest ich więcej niż siedem) świata. Chciałabym zachęcić Cię do odkrywania tego, co wyjątkowe w Twojej okolicy, bo wierzę, że każde miejsce jest unikatowe – wystarczy przyjrzeć mu się z odmiennej perspektywy.

Na Starym Kontynencie mieszkałam w Belgii, Francji, Anglii, a teraz poznaję życie codzienne naszych zachodnich sąsiadów Niemców. Przez 1, 5 roku pracowałam w Chinach jako nauczycielka  angielskiego. Kilka miesięcy spędziłam również w Los Angeles, w międzyczasie odkrywając uroki innych obszarów Stanów Zjednoczonych.

Wszystkie zdjęcia na tym blogu są mojego autorstwa (chyba, że w tekście widnieje inaczej) i bez mojej wiedzy nie mogą być nigdzie wykorzystywane.
Advertisements

4 thoughts on “O MNIE

  1. Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Super blog, z pewnością zajrzę tutaj ponownie i zazdroszczę tych wszystkich doświadczeń poza Europą. Mam nadzieję, że sama wkrótce będę mieć okazję wybrać się gdzieś dalej. Pozdrawiam 🙂

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s